یه چیز دیگه هم میخوام نشونتون بدم.

شخصیت شناسی با میوه های مورد علاقه شما...........

فرض کنید ظرفی پرازمیوه های سیب،پرتقال،هلو،گلابی،گیلاس،موز، نارگیل،انگور سیاه وآناناس جلوی شماست.شما میوه ی مورد علاقتون رو انتخاب کنید تا با شخصیتتون بیشتر آشنا بشید.گیلاس و نارگیل میوه های مورد علاقه ی من هستن.میوه ی مورد علاقه ی شما چیه؟


سیب:اگر سیب میوه ی مورد علاقه ی شما است فردی افراطی هستید که از رو انگیزه آنی و بدون فکر قبلی کاری را انجام میدهید.رک گو هستید و از مسافرت لذت می برید. میتوانید خیلی خوب رهبری یک گروه را به عهده بگیریدو کارهارا پیش ببرید و اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید که این انگیزه ی شما از نظر اطرافیان بی همتاست.


پرتقال:فردی صبور و پر طاقت هستید که اراده تان بسیار قوی است.دوست دارید کارها را به آهستگی ولی به طور جدی انجام دهید خجالتی هستید و نزد دیگران قابل اعتمادید.شریک زندگی خود را با دقت و تمام احساس قلبی تان انتخاب می نمایید از هر گونه مشاجره و ناسازگاری اجتناب می کنید.


هلو:رفتار دوستانه ای دارید.رک گو و پر حرف هستید که به جذابیت شما می افزاید.رفتار نا شایست دیگران را خیلی سریع می بخشید و فراموش می کنید.برای رفاقت ارزش زیادی قائلید و رگه هایی از استقلال طلبی و بلند پروازی در شخصیت شما دیده میشود که باعث شده شخصی زرنگ و فعال جلوه کنید.کمال طلب،احساساتی،صادق و باوفا هستید و دوست ندارید همه ی امیال خود را به دیگران نشان دهید.


گلابی:اگر تمام توجهتان را به کاری معطوف کنید می توانید آن را با موفقیت انجام دهید.گاهی در انجام کار هایتان بی ثبات و متغیر هستید و مایلید از نتایج سعی و تلاش خود خیلی سریع مطلع شوید.از شرکت در بحث های خوب و مفید لذت می برید.بی طاقت هستید و زود هیجان زده می شوید.با توجه به این که با سرعت دوستی های خود را به هم میزنید نگهداری رفقا برای شما چندان ساده به نظر نمیرسد.


گیلاس:اگر گیلاس میوه ی مورد علاقه ی شماست زندگی همیشه برایتان شیرین نیست و اغلب با فراز و نشیب های زندگی روبرو میشوید.به جای داشتن درآمدی جزئی به شیوه ای برای دریافت مقدار زیادی پول فکر میکنید.ذهن خلاقی دارید و به دنبال فعالیت های خلاقانه هستید.یک شریک زندگی صادق و با وفا محسوب میشوید ولی ابراز احساسات برایتان کار ساده ای نیست.خانه ی شما در حکم پناه گاهتان است و از هیچ چیز به اندازه ی این که در کنار فامیل و افراد مورد علاقه تان باشید لذت نمی برید.


موز:فردی با محبت،ملایم،خونگرم و دلسوزهستید.اغلب اوقات از کمبود اعتماد به نفس رنج می برید و کمی احساس ترس در شما دیده می شود.برخی مواقع مردم از اخلاق خوب شما سواستفاده میکنند.شریک زندگی خود را تحت هر شرایطی که از نظر روحی و جسمی داشته باشید می پرستید و ارتباط شما با دیگران در وضعیت متعادلی قرار دارد.


نارگیل:جدی،متفکرواندیشمندهستید اگرچه ازروابط اجتماعیتان لذت می برید ولی در انتخاب شریک زندگی بسیار سخت گیر هستید.در کارهایتان سر سختی و سماجت دارید ولی لزوما بی پروا نیستید.زیرکی،تیزهوشی وگوش به زنگ بودن از دیگر خصوصیات شماست.باید مطمئن شوید که در هر زمینه ای و به ویژه از لحاظ شغلی در راس امور قرار دارید.شریک زندگی شما باید فرد باهوشی باشد.احساسات در زندگی برای شما مهم است ولی به طور حتم برای شما همه چیز نیست.


انگور سیاه:به طور کلی فرد مودبی هستید به سرعت عصبانی می شوید و خیلی سریع به حال اولیه باز میگردید.از زیبایی در هر نوع آن لذت می برید.فرد محبوبی هستید.شما سرشت خونگرم و سخاوتمند دارید.میل زیادی برای زندگی در شما موج می زند و از انجام هر کاری که می کنید لذت می برید.شریک زندگیتان باید در هیجانات شما سهیم شود و از پیشنهاداتتان لذت ببرد.


آناناس:به سرعت تصمیم می گیرید و درانجام کارهایتان سریع و چابک هستید.تغیرات شغلی شما را نمی ترساند که این موضوع یکی از برتری های شخصیت شماست. توانایی استثنایی در انجام کارهایتان دارید و از حجم زیاد وضایف اطرافتان نمی هراسید. سعی دارید در روابط خود با دیگران متکی به نفس،صادق و درستکار باشید.دوستان خود را خیلی سریع انتخاب نمی کنید ولی اگر شخصی را بر گزینید تا آخر عمر با شما خواهد بود.به ندرت احساساتی می شوید و شریک زندگی تان اغلب تحت تاثیر یک رنگی شما قرار می گیرد ولی اجازه ندهید که به دلیل عدم توانایی شما در ابراز محبت نا امید شود.

 

امیدوارم خوشتون اومده باشه.من این مطلب رو از یه وبلاگ به نام  دختر بارون پیدا کردم.

امیدوارم بهترین میوه ها و بهترین آدم ها رو دوست داشته باشید.

/ 4 نظر / 20 بازدید
مجتبی

اولا سلام . دوما خوبی سوما واقعا تست شخصیتی قشنگی گذاشتی . من خودم اگه بخوام بردارم . اول از همه گیلاس بعد موز و بعد هم انگور . یکم شکمویم . راستش سه تا میوه بالا رو حسابی دوس دارم البته اگه انگورش هسته نداشته باشه بهتره [نیشخند]ما خودمم یک درخت انگور داریم که هر سال 50 کیلو و یا حتی بیشتر انگور میده . راستی اگه پرتقالش تامسون باشه حتما برمیدارم حتما . ببخشید یکم شوخی نوشتم ولی جدی جدی چهارتا میوه بالا رو برمیدارم .[گل]

مهشاد-س

فقط نارگیل...!!!

فرید

سلام خانم اصل کاریو ننوشتی من میوه مورد علاقم توت فرنگی هستش[قلب][قلب] به وبلاگ منو دوستم هم سر بزن vampireworld.persianblog.ir من و دوستم هم خون آشام هستیم من LORD OF VAMPIRE هستم [نیشخند]