ببخشید.خواهش می کنم........

منو ببخشید که توی این دو روز چیزی ننوشتم ولی جبران می کنم.دیروز زنگ اول تاریخ داشتیم.یه سری درباره تاریخ بعداز اسلام حرف زد و برعکس.زنگ دوم زبان داشتیم و درس خیلی مسخره ای را بارمون کرد.زنگ سوم فیزیک بود و زنگ خنده.شقایق یکی از بچه های کلاس یه اداهایی درمی اورد که ازسر خنده های زیاد گروهمون دو تا منفی گرفت.هرچند که می دونم خانم عارفی پاکشون می کنه.

زنگ آخر هم که ادبیات بود و از ملیکا براتی امتحان گرفت و تا نوبت ملیکا شایسته شد زنگ خورد.بعدهم که اومدم خونه و دیدیم که اینترنتمون قطعه.

تا همین الان هم قطع بود.خلاصه بریم سراغ امروز.امروز زنگ اول زیست داشتیم و رفتیم آزمایشگاه و یه فیلم جالب درباره ی کانی ها دیدیم.زنگ دوم هم که فیزیک بود و تمرین حل کردیم.این بار جلوی خودم رو گرفتم که نخندم اما نشد.آخه شقایق خیلی شوخ و بامزه است.

زنگ سوم هم که انشا بود و خودم رو کشتم تا فصل اول یکی از رمان هام رو بخونم.اما خانم پاکزاد نذاشت.افتاد هفته ی بعد.زنگ آخر هم که ریاضی بود و بالاخره من سن معلم ریاضی مون رو دراوردم.

بچه های کلاس 5/1 قدیم و 1/2 جدید به گوش:خانم رحمانیان 41 سالشه.

خلاصه اینکه معلممون اون طور که فکر می کردیم هفتاد سال نداره و میشه گفت که جوونه.

تلافی این دو روز سرنزدن به وبلاگم رو فردا در میارم.با یک سری عکس خوشگل.قول...

راستی یادم رفت که بگم امروز با یک صحنه ی جالب رو به رو شدم.به خدا اول های ما یه تخته شون کمه.نصف بیشترشون از این کفش هایی می پوشن که وقتی راه میری چراغ می زنه!باورتون میشه.مطمئنم این اول ها مدرسه مون رو به آتیش می کشن.

راستی.یه خبر دیگه.امروز حلقه زدیم.بالاخره خانم هویدا مدیرمون موافقت کرد.

یه خبر دیگه.یه کلاغ خیلی نازی بغل پنجره کلاس ما لونه ساخته.جالب اینجاست که ما وقتی هفت صبح میایم مدرسه اونم میاد توی لونه اش و وقتی ساعت دو از مدرسه بیرون میایم اونم میره توی اون یکی لونه اش که نمی دونم کجاست.به هرحال به نظر من این کلاغ نیست و یه چیز دیگه ست.

بای بای.

/ 4 نظر / 22 بازدید
پری ناز

بنویس 20 سالشه,بهت نمره ی اضافه بده.الان وبلاگتو ببینه که 2 تا منفی هم کمشه.مگه نمیدونی سن هیچ خانمی از 25 سال بالاتر نمیره؟

محمدحسين اكبري

بي قرار توام و در دل تنگم گله هاست- ...آه بي تاب شدن عادت كم حوصله هاست- مثل عكس رخ مهتاب كه افتاده در آب؛ در دلم هستي و بين من و تو فاصله هاست- آسمان با قفس تنگ چه فرقي دارد؟ بال وقتي قفس پر زدن چلچله هاست. باز مي پرسمت از مسئله ي دوري و عشق، وسكوت تو جواب همه ي مسئله هاست- با سلام و عرض ادب - خوشحال ميشم به منم سر بزنين . موفق وسلامت و پيروز باشين

پری ناز

یه سوال.این محسن چراگیر کرده؟!برای هر پست میاد همین نظرومیذاره.